Trenuj bezpiecznie – maska przeciwpyłowa

Emitowane przez fabryki i samochody spaliny to poważne zagrożenie, które skutkuje licznymi problemami zdrowotnymi wśród mieszkańców dużych miast. Zabójczy jest zwłaszcza smog mogący nawet powodować raka. Na szczęście z pomocą przychodzą nowoczesne maski przeciwpyłowe.

Maska przeciwpyłowa – oddychaj pełną piersią

Maski przeciwpyłowe to produkty dedykowane mieszkańcom miast, w których istnieje duże oddziaływanie smogu. Świetnie spełniają oczekiwania osób, które aktywnie spędzają czas – np. rowerzystów, a także osób zmagających się z alergiami. Innowacyjna maseczka przeciwpyłowa oczyszcza prawie 100% zanieczyszczeń, sprawiając, że swobodne oddychanie staje się bardzo proste. Maseczki posiadają profesjonalne filtry węglowe, dzięki którym oczyszczanie wdychanego powietrza jest jeszcze bardziej efektywne. Uprawiasz sport lub mieszkasz w wielkim mieście i chcesz jak najlepiej ochronić swój układ oddechowy? Maseczka przeciwpyłowa spełni wszystkie Twoje wymagania! Wykonana z neoprenu, wyeliminuje problem spalin.

Maska przeciwpyłowa – sporty ekstremalne i użytek rekreacyjny

Maski przeciwpyłowe sprawdzają się nie tylko w bardzo trudnych sytuacjach, np. podczas rajdów motocyklowych przez tereny leśne. Są świetne również podczas jazdy na nartach i codziennego biegania. Dlaczego w ostatnich latach są tak popularne? Problem szkodliwych pyłów jest wyjątkowo niebezpiecznym zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców aglomeracji, które w szczególności zimą są narażone na skażenia. Przyczyną groźnych schorzeń może być np. dym unoszący się z kominów. Maski przeciwsmogowe to rozwiązanie tego problemu. Dostosowany do twarzy kształt sprawia, że używanie masek jest wyjątkowo komfortowe, a dzięki rzepom można regulować ich rozmiar. Dodatkowo specjalne zawory powodują, że wilgoć z maski jest odprowadzana na zewnątrz.