Wszyscy noszą celebrytki

Jeśli potrzebujesz naszyjników celebrytek, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje powoduje, że każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki lub grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to serduszko, gwiazdka, kółeczko pełne albo z otworem, żyletka, symbol nieskończoności i słonik. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem buntu oraz nieprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]