Wyjątkowe Kolczyki z koralem

kolczyki z koralem Biżutik

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii powinny znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i siłę. W przeszłości, korale były wieszane nad łóżeczkiem noworodków w celu ochrony przed pokusami. Stosowane były do leczenia chorób gardła oraz do szybszego gojenia ran. Według części osób, koral zmniejsza lęki i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Jest także pomocny w rozwijaniu zdolności dyplomatycznych. Koral przypisywany jest osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jakie wybrać?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowoczerwonym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Cerasuolo z rejonu Japonii.

Do czego najlepiej włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali charakteryzują się uniwersalnością i nie są ani za bardzo strojne, ani nadto skromne. Taki typ biżuterii można nosić na co dzień, do zwykłych bluzek i materiałowych spodni. Kolczyki z koralem to mocny akcent, który ożywi całą postać, a w zestawie ze zwiewną sukienką doda Ci wdzięku.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]