Gdzie znajdują się instalacje teletechniczne?

Instalacje teletechniczne. Wystarczy kliknąć tu, aby skorzystać z doświadczenia profesjonalisty

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to rozbudowana infrastruktura obejmująca wiele rozmaitych modułów – od podstawowych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju istnieją fachowe firmy, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Sprawdźmy jakie usługi oferują i jakie są najważniejsze moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – kable światłowodowe i urządzenia DVB-S/S2

Instalacje teletechniczne to przyrządy takie jak: anteny kierunkowe UHF, UHF/LTE, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przedwzmacniacze tv, zwrotnice antenowe, węzły optyczne. W sprzedaży znaleźć można również wzmacniacze magistralne, kable koncentryczne 75 OHM, urządzenia DVB-S/S2 i systemy PON – GEPON. Sprzęty tego typu montowane są na budynkach użyteczności publicznej, w szpitalach i domach wielorodzinnych. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast z reguły rozplanowywaniem instalacji i produkowaniem konkretnych urządzeń. Sieci teletechniczne wymagają niezawodnych komponentów oraz profesjonalnej instalacji – stąd niezastąpiona jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – Rozporządzenie Ministra Transportu

Niezbędne jest też, by sieci kablowe spełniały odpowiednie wymogi polskiego prawa. Dlatego konieczna jest opieka techniczna specjalistycznych przedsiębiorstw, które zapewnią właściwe rozwiązania i zaoferują najlepsze moduły dostosowane do wymogów danej sieci. Instalacje teletechniczne często wymagają także serwisowania, dlatego bardzo istotna jest opieka producenta. Jej odbiorcami są przede wszystkim przedsiębiorcy budowlani.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]