Jak pracuje wzmacniacz kanałowy

Jeśli poszukujesz wzmacniacza kanałowego, koniecznie sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-przedwzmacniacze/Wzmacniacze-wielozakresowe/WWK-951-wielozakresowy-wzmacniacz-kanalowy

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie dedykowane do odbioru sygnału telewizji analogowej i cyfrowej. Jak opisuje sama nazwa kluczową funkcją jaką pełni jest zwiększanie mocy sygnału. Zobaczmy na jakiej zasadzie działa wzmacniacz kanałowy i na jakich częstotliwościach pracuje.

Wzmacniacz kanałowy – w niektórych nieruchomościach

Na rynku znajdziemy ogromną ilość aparatów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Służą one zarówno do zwykłych instalacji, jak i do zadań specjalnych. Montowane są na obszarach, na których sygnał jest niezwykle słaby. Działają np. w górach, garażach podziemnych oraz w gęsto uzbrojonych budynkach. Nowoczesne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają zdalne rozsyłanie sygnałów TV. Ich obudowa powoduje, że mogą być stosowane na maszcie antenowym – sprawdzają się w ekstremalnych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – sygnalizatory LED

Tradycyjny wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w 4 niezależne wejścia – takich jak UHF lub w technologii SAW. Moduły mogą być wyposażone w technologię niwelującą zakłócenia pochodzące z internetu LTE. W zależności od rodzaju urządzenia ma również 3-4 specjalistyczne filtry UHF – działające z kanałami k.20-k.60. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe są kompatybilne na przykład z antenami DIGITmax HD. Wzmacniacze kanałowe wyposażono w niezależne zasilacze, a także kontrolki sygnalizacyjne.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]