Moc sygnału a wzmacniacz szerokopasmowy

Jeśli potrzebujesz wzmacniacza szerokopasmowego, odwiedź tę stronę

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjne urządzenie służące operatorom kablówek. Ich najważniejszą funkcją jest zwiększenie mocy sygnałów kierowanych do konkretnych odbiorców. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – przystępna eksploatacja

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych funkcjonują zazwyczaj w paśmie 30 Hz – 6 MHz. Znakomicie niwelują różne nieprawidłowości emitowane najczęściej przez internet LTE i pozwalają na odbiór treści zwrotnych. Zazwyczaj usytuowane są w blokach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Rozwiązania tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a eksploatacja sprzętu prosta. Sprzęty te charakteryzują się optymalnym poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Parametry mogą być różne, w zależności od używanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – szeroko rozpowszechniony

Konfiguracja sprzętu wzmacniającego sygnał nie sprawia problemów. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Do większości modeli zaimplementowano również specjalistyczną ochronę przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są wyjątkowo bezpieczne. Niektóre z nich wyposażono w specjalny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że wzmacniacze szerokopasmowe są bardzo popularne i zapewniają widzom świetną siłę sygnału w warunkach domowych. Dużym atutem jest też niski poziom mocy ok. <6W.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]