Nowoczesne rozwiązania kontroli dostępu

Ogromna liczba firm decyduje się na wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi monitorujących dostęp do obiektów. Ich najważniejszym celem jest poprawa bezpieczeństwa oraz ochrona poufnych danych. Czym są urządzenia KD i dlaczego stają się tak popularne?

Rozwiązania KD – wyeliminowanie zagrożeń

Dynamiczny rozwój innowacyjnej technologii sprawia, że firmy potrafią o wiele lepiej chronić się przed intruzami. Jeszcze jakiś czas temu budynki chronili jedynie ochroniarze, ale współcześnie coraz częściej wykorzystywane są rozwiązania naładowane innowacyjną techniką, które pozwalają także na rejestrowanie czasu pracy oraz kontrolowanie wykonania obowiązków. Innowacyjne systemy składają się z rozmaitych komponentów, takich jak np. kontrola dostępu, pracownicy czy grupy. Praca z programem jest intuicyjna, informacje demonstrowane są w sposób transparentny, a tworzenie struktury pracowników zajmuje dosłownie chwilę.

Rozwiązania KD – eksport danych do formatu txt

Urządzenia KD pozwalają szybko kontrolować stopień uprawnień poszczególnych pracowników oraz nadawać im dostęp. Chcesz mieć pewność, że informatyk wejdzie do pomieszczenia z serwerem? A może zależy Ci na sprawdzaniu, kto jest akurat przy swoim stanowisku? Dostawca rozwiązań KD zapewnia dostęp do wszystkich danych, a nawet jeszcze więcej – np. podgląd zdarzeń, wydruk listy pracowników oraz aktualizację programu do nowszej wersji. Wyjątkowo interesującą opcją jest również moduł fotorejestracji, który pozwala wyeliminować nadużycia. Rozwiązania KD używane są w korporacjach, dużych firmach, instytucjach, jak również wielu innych obiektach, w których kontrola dostępu jest na pierwszym miejscu.