Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Tutaj zapoznasz się z ofertą dostawcy motoreduktorów.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze zastosowanie robotyki w różnych sferach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, jak również przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wyjątkową żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji sprzętu medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]