Przesyłanie dźwięku i obrazu – stacja czołowa Anttron

Stacja czołowa Anttron to moduł, który umożliwia przekazywanie sygnału telewizji kablowej. To kluczowy element, który skupia rozmaite urządzenia służące do prawidłowej transmisji dźwięku i obrazu. Wszystkie moduły tworzą razem płynnie pracującą całość. Dowiedz się, co wchodzi w skład stacji czołowej Anttron i gdzie z reguły jest montowana.

Stacja czołowa Anttron – szybka konfiguracja

Stacja czołowa Anttron używana jest w mechanizmach do odbioru kablówki – np. w hotelach, motelach, obiektach użyteczności publicznej a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Transportuje ona sygnał do poszczególnych telewizorów. Jednym z kluczowych modułów wchodzących w skład stacji czołowej jest specjalna szafka montażowa – stworzona zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego. Jej konfiguracja odbywa się za pomocą dedykowanego oprogramowania. Do szafki można zamontować rozmaite moduły – takie jak DTV AV2 czy DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – odbieranie różnych rodzajów sygnałów

Odrębne komponenty dedykowane są do transmisji zróżnicowanych sygnałów, np. DVB-S/S2 i MPEG2. Sygnał analogowy jest mniej doskonały niż cyfrowy – pojawiają się zakłócenia w przesyłaniu obrazu, a rozbudowa niesie ze sobą większe koszty. Wiele modułów wchodzących w skład stacji czołowej ma także oddzielne sloty USB, dzięki którym można wprowadzić własny content. Części można swobodnie łączyć, uzyskując sprawny system antenowy.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]