Skrzynka teletechniczna – do czego służy

Skrzynkę telekomunikacyjną zamówisz na https://www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym domu – określają to odpowiednie ustawy. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – z solidnego metalu

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z solidnego metalu i posiadać stosowne szczeliny, które wspomagają wentylację oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na powietrzu, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt, jak również urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz mieszkań, w której zlokalizowane są ważne przewody – tj. światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia możemy zamontować na przykład na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Priorytetowym czynnikiem jest też ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych do wnętrza szafki. Specjalistyczne zasuwy znakomicie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest szczególnie istotne w przypadku na dzieci. Pamiętajmy też o uporządkowaniu przewodów – do tego celu montuje się specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele typów szafek – mają one różne rozmiary, co sprawia, że bez problemu dostosujemy je do naszego mieszkania.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]