Komfortowy transfer na lotnisko

Po długim locie w końcu lądujemy. Jest już ciemno, zaś przy lotnisku nie stoi nawet jedna taksówka. Kurs autobusem również nie jest trafionym rozwiązaniem. Po pierwsze, nie kursują teraz tak często, po drugie – wieziemy drogie walizki. By tego się ustrzec, podróż w interesach należy zaplanować wcześniej, a także zapewnić sobie transfer na lotnisko i w drugą stronę. Tym bardziej, że obecnie nie jest to problemem. W miejscowościach z głównymi lotniskami funkcjonują bowiem przedsiębiorstwa oferujące transfer na lotnisko oraz na konferencję. Co ważne, ich oferta niewątpliwie spełni potrzeby najbardziej wyczulonych klientów. Czym więc różni się od tradycyjnego taxi? Czemu opłaca się wybrać tę opcję?

Czym jest transfer na lotnisko?

Większość klientów na pewno usatysfakcjonuje to, iż firmy oferujące transfer z lotniska w Balicach i pozostałych dużych miastach dysponują flotą złożoną wyłącznie z luksusowych samochodów – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od zwykłego taxi, pasażerowie mogą zlecić transport swoich kontrahentów biznesowych – taksówkarz odbierze pasażera z lotniska oraz dostarczy pod wskazany adres. Powinniśmy również zaznaczyć, że transfer na lotnisko oraz do hotelu zakłada też dłuższe trasy – pasażerowie mają szansę zlecić kurs do innej miejscowości, a nawet regionu.

Ile wydasz na transfer na lotnisko?

Z uwagi na jego różne atuty oraz oferowane luksusowe warunki podróży zrozumiałe jest, taki transfer na lotnisko jest trochę droższy od tradycyjnej komunikacji. Jeżeli natomiast weźmiemy pod uwagę to, iż używając tej opcji mamy szansę dotrzeć do oddalonych miast, różnice w kosztach nie okażą się duże. Transport w granicach miasta to koszt rzędu siedemdziesięciu PLN. Natomiast pasażerowie wyjeżdżający ze stolicy Małopolski, którzy poza prowadzeniem biznesu pragną także poznać południe Polski, mogą skorzystć z kursów do pobliskich miast – na przykład Oświęcimia.