Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Jesteś zainteresowany ofertą parkingu Balice? Zajrzyj na pandaparking.pl, aby dowiedzieć się więcej

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]