Odbiór z lotniska zamiast taksówki

Przylecieliśmy do obcego miasta na spotkanie biznesowe. Jest już późno, zaś do miejsca noclegu zostało kilka kilometrów. Dotarcie komunikacją miejską nie jest najlepszym pomysłem – z uwagi na brak wygody i ochrony. A poczucie bezpieczeństwa jest naprawdę ważne, ponieważ przywieźliśmy ze sobą walizkę pełną nietanich gadżetów. Jednak na postoju nie ma taksówek, a dyspozytorka twierdzi, że najprędzej wyruszymy za niecałą godzinę. Jeżeli z portu lotniczego chcieliśmy dotrzeć od razu do miejsca noclegu problem nie będzie poważny, ale jeśli czeka na nas kontrahent, może to zaważyć na współpracy. Jak ustrzec się podobnych sytuacji? Wyjście okazuje się banalnie proste – organizując podróże w interesach powinniśmy zawczasu zarezerwować odbiór z lotniska. Jak to załatwić?

Odbiór z lotniska dla VIP-ów

Odbiór z lotniska to pomoc adresowana do szczególnie wymagających pasażerów. W przeciwieństwie do zwykłej formy, stawiając na odbiór z lotniska będziemy przewiezieni do hotelu luksusowym autem – między innymi Mercedesem najwyższej klasy. W takim razie otrzymamy również gwarancję tego, że samochód będzie oczekiwał nas, gdy dotrzemy na do celu, zatem bez wątpienia nie spóźnimy się na spotkanie z ewentualnym partnerem. Należy wspomnieć również o tym, iż odbiór z lotniska możemy zamówić też dla partnerów przylatujących do nas.

W których miastach zamówisz odbiór z lotniska?

Jak łatwo stwierdzić, odbiór z lotniska cieszy się największą popularnością w miejscowościach z głównymi portami lotniczymi – w Łodzi, Katowicach, w stolicy czy Krakowie. Zasięg firm oferujących tę usługę nie ogranicza się oczywiście tylko do tych miast – po wylądowaniu w Krakowie możemy wybrać kurs na przykład do Zakopanego lub do Częstochowy. Zaś jeśli potrzebujemy, możemy zagwarantować sobie transport do mniejszych miast w kraju – nie tylko w południowej części Polski.