Parking przy Balicach – zalety i udogodnienia

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz wygodnie dotrzeć na terminal, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które zapewnia nowoczesny parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – transfer bezpośrednio do hali odlotów

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Gdzie można zostawić auto na czas wyjazdu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się niedaleko lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu kilku minut. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – chroń auto przed osobami niepowołanymi

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa WiFi, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić gotówką na miejscu lub przelewem internetowym.