Parking przy lotnisku – czy warto z niego skorzystać?

Duża część osób wyruszających w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym autem, ale prosi kogoś o przywiezienie albo korzysta z taksówki. Uważa się, że tak jest lepiej, bo w przeciwnym razie powstałby problem, gdzie zostawić samochód na czas nieobecności. Warto jednak wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest pozostawienie auta na strzeżonym parkingu przy lotnisku. Bezpieczny parking długoterminowy, który również przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, znajduje się niedaleko lotniska Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na cały okres trwania podróży.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się tam zaparkować?

Największą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście wygoda, ponieważ daje to możliwość przybycia na lotnisko własnym samochodem. Nawet jeśli parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od portu lotniczego, nie należy się tym martwić, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem klientów z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Trwa to zaledwie kilka minut, a same przejazdy organizowane są na bieżąco. Ponadto klienci mają gwarancję bezpieczeństwa pozostawionego auta, co gwarantują nie tylko standardowe środki ochrony. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą tego wyjścia są też ceny korzystniejsze niż można przypuszczać, a więc jest to opłacalne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Osoby korzystające z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Przede wszystkim mogą wyjechać zupełnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo zostawionego samochodu, bo jest on chroniony wszelkimi metodami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny system monitorujący i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pracująca przez całą dobę. W razie dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest również tym bardziej bezproblemowy, że po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.