Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Na https://pandaparking.pl uzyskasz więcej szczegółów o parking lotnisko Balice.

Nadrzędne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu transport zdobył duże uznanie, to komfort, sposobność trafienia nawet w najbardziej odległe zakątki świata oraz szybkość. Podróż, której częścią jest lot samolotem, łączy się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak długą drogę najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie połączone z dotarciem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez problemu zorganizować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście zamartwiać się o swój samochód, bo parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, dlatego nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić auta. Parking jest prócz tego w całości utwardzony, co jest ogromnie istotne podczas silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja pomocy zespołu

Jeśli wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego przy porcie lotniczym możemy liczyć też na sporo ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Dodatkowo podróżni mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora czy ubytek powietrza w oponach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]