VIP TAXI w Krakowie to gwarancja luksusu

Ekskluzywne usługi taksówksarskie na terenie Krakowa to oferta dla każdego, kto chce dostać się na lotnisko bądź dowolne miejsce w kraju samochodem limuzyną. Sprawdźmy detale tej oferty i przekonajmy się kto korzysta z VIP TAXI .

VIP TAXI w Krakowie – luksusowe auta

VIP TAXI w Krakowie obejmuje transport klientów i walizek na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie Polski. Kierowca chętnie pomoże z bagażami, przyjedzie pod terminal, a także może odebrać nas po podróży. Sposób płatności jest dowolny – możemy zapłacić tradycyjnie albo elektronicznie oraz np. w dolarach. Z transportu z reguły korzystają członkowie zarządu ogromnych koncernów, która przylatuje do Krakowa na różnego typu konferencje lub negocjacje z klientami. Pragnie ona przede wszystkim profesjonalnej obsługi, bezproblemowego przebrnięcia przez uliczny chaos i wytwornych warunków. Przedstawiciele tych przedsiębiorstw zazwyczaj jeżdżą eleganckimi samochodami, np. Mercedesem klasy S, gdyż jest on bezpieczny i wygląda nienagannie.

VIP TAXI – szofer z biegłą znajomością języków obcych

Z VIP TAXI Kraków podróżują też osoby indywidualne, dysponujące większą ilością gotówki oraz znane osobistości – sportowcy czy piosenkarze. Z reguły zależy im na komfortowym poruszaniu się po Krakowie, liczą też na taktowną załogę. Samochody są gotowe podołać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, mają klimatyzację, wygodne kanapy. Kierowcy VIP TAXI to osoby biegle posługujące się językiem angielskim, gotowe służyć pomocą w każdej sytuacji.