Zarezerwuj Kraków Airport Taxi i nie martw się o transport

Na uczęszczanych portach lotniczych znalezienie taksówki potrafi okazać się sporym problemem. O ile turyści czy tutejsi z danego miasta niewątpliwie się z tym uporają, to biznesmeni będą mieć duże problemy – ich wizyta w danym miejscu jest zwykle bowiem organizowana z ogromną starannością. Dobrze więc zawczasu pamiętać o przewozie po mieście. Przedsiębiorstwa oferujące takie usługi funkcjonują we wszystkich miejscowościach z ważnymi portami lotniczymi – na przykład w Warszawie, Katowicach oraz w Krakowie. Powinniśmy jednak zaznaczyć, że takie przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko możliwością zamówienia transportu na określoną porę – posiadają poza tym mnóstwo innych plusów. Dlaczego więc powinniśmy postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Luksusowe Kraków Airport Taxi

Plusem taksówki Kraków Airport Taxi okazuje się też wygoda aut – firma ją oferująca wykorzystuje jedne a najlepszych modeli Mercedesa i pozostałych uznanych producentów samochodów. Duże znaczenie ma też to, iż wybierając tę opcję przewozu nie trzeba jechać z innymi pasażerami – samochód zarezerwowany jest jedynie dla nas i partnera w interesach. Dobrze nadmienić też o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – dostępne będzie wszak zamówienie kursu do innych miejscowości w regionie oraz poza nim.

Ile kosztuje Kraków Airport Taxi?

Trasy do najpopularniejszych Business Parków i siedzib koncernów, rozmieszczonych na terenie miejscowości, klientów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować sumy większej niż 100 PLN. Na nieco większe opłaty powinniśmy przygotować się, gdy chcemy zlecić kurs do innego miasta leżącego w regionie. Dla przykładu, podróż do Wieliczki do wydatek od 80 do 120 PLN – zależnie od tego, ile osób będzie wiezionych jednym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd w luksusowych warunkach do Oświęcimia czy Katowic wydamy w okolicach trzystu PLN. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zagwarantuje komfortowe warunki podróży, które zadowolą najbardziej wybrednych.