Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Wyprawy - więcej o ofercie na www.exploruj.pl.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym solidnie opracowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które kochają aktywne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju wycieczkach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia oraz wysoka sprawność fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o znacznej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Pozwalają zarazem zrealizować marzenia i poznać swoje reakcje w niecodziennych okolicznościach. Firma korzysta z profesjonalnych liderów oraz przewodników znających naturę górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadaną wiedzą z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]