Obóz tenisowy – Tenis Kraków

obóz tenisowy

Wakacje to czas, który możesz spędzić w salonie, oglądając kolejne programy w telewizji. Możesz też spędzić je aktywnie. Jedną z możliwości spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – aktywnie i fascynująco

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać dostosowany do naszych umiejętności kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj lekcje odbywają się czteroosobowych grupach po dwie godz. treningu codziennie. Oprócz tego, uczestnicy chodzą na basen oraz grają w piantballa i biorą udział w innego typu grach. Nie zabraknie również wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można podziwiać lokalną faunę i florę.

Dokąd na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto uważa, że najlepsze wakacje to wyjazdy zagraniczne. Aby przeżyć coś niezapomnianego nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ekscytująco może być w nad polskim morzem. Właśnie tam organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – grupa docelowa

Obozy tenisowe adresowane są głównie do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i uczniowie szkół podstawowych. Istnieją również oferty dla całych rodzin.

Dane teleadresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]