Wypoczynek w sercu Pienin – spływ kajakowy na Dunajcu

Spływ kajakowy Dunajcem to wspaniała forma zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią wszyscy amatorzy aktywnego wypoczynku. Spływ po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane przeżycia i wysoką dawkę adrenaliny. Oferta jest kierowana dla różnych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i przedsiębiorstw, które potrzebują zorganizować integrację dla pracowników. Organizujesz wyjazd w góry i na trasie wycieczki znajduje się Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, jakiej nie powinieneś przegapić.

Czy warto wybrać się na spływ kajakowy po Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która zapewnia idealne warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna znajdująca się w pobliżu powoduje, iż spływ kajakowy Dunajcem staje się niesłychanie popularną odmianą aktywności. W rzece występują także rozmaite gatunki ryb, które można zobaczyć podczas spływu, a przepiękne widoki zachwycają. Trasa wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwowanie dzikiej przyrody w pełnej okazałości. Aby uczestniczyć w spływie, wymagane jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz stosowne przeszkolenie. Pontonami kierują wyszkoleni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ kajakowy Dunajcem – odpoczynek w sercu Pienin

Organizator spływów na Dunajcu proponuje klientom do wyboru trzy pakiety – Active, Basic oraz Comfort. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava lub polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, kaski, kamizelki, wiosła i hermetyczne opakowania. Ze sobą należy zabrać ręcznik, spodenki i koszulkę do przebrania, a także sportowe buty. Ponadto w pakiecie Comfort zapewniony jest dojazd busem ze Szczawnicy.