Jaki kask na motor

W tym miejscu kupisz kaskowi motocyklowemu.

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wycieczki – kask to przymusowy element garderoby każdego motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli jaki? / Właściwy kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najlepiej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku ofert dostępne są różnorodne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa stworzona jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – dlatego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w najwyższym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to kapitalna marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane gigantycznej liczbie eksperymentów – a równocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym materiałom są niezwykle lekkie, a zarazem niezwykle wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Dane teleadresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]