Biuro podróży egzotycznych – jakie wakacje Ci zorganizuje?

Egzotyczne podróże - zobacz najkorzystniejszą ofertę

Podróże odprężają, pomagają odciąć się od codziennej rutyny, kształcą wyobraźnię oraz wpajają nam szacunek dla odmiennych kultur i nacji. Najmocniej zapadają w pamięć te, które prowadzą nas w dalekie obszary, całkowicie odróżniające się od naszej europejskiej rzeczywistości. I chociaż nie wszyscy mają naturę obieżyświata, każdy powinien przynajmniej raz wybrać się na egzotyczną podróż w jakiś fascynujący go zakątek świata.

Biuro podróży egzotycznych zaplanuje Twoje unikatowe wakacje

Zaplanowanie podróży egzotycznej nie jest kwestią łatwą. Z tej przyczyny zwykły turysta korzysta w tym celu z biur turystycznych. Mają one w swojej ofercie jednakże przede wszystkim szablonowe wczasy w nadmorskich ośrodkach, wczasy odbywają się w kilkunastoosobowych grupach, a ich program zwykle nie uwzględnia odwiedzania zabytków danego regionu. Jeżeli szukasz autentycznie unikatowej podróży, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w organizacji podróży szytych na wymiar, a więc zgodnie z osobistymi wymogami zamawiającego. Po określeniu przez klienta daty, destynacji podróży i kosztu wyjazdu, biuro rezerwuje noclegi i bilety lotnicze, jak również sporządza detaliczny plan wczasów. Oprócz tego biuro przekazuje też parę kluczowych porad podróżniczych, czyli gdzie dostać najsmaczniejszy posiłek, co warto zwiedzić, gdzie wypocząć i informuje na co zwracać uwagę w odwiedzanym kraju.

Egzotyczne podróże – zwiedź Indonezję albo Madagaskar

Nieważne jaki typ wypraw wolimy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy odkryje coś dla siebie. Młode małżeństwa mogą spędzić miesiąc miodowy leżąc na plażach Tanzanii bądź Indonezji – to wspaniałe miejsca na podróż poślubną. Dla entuzjastów błogiego odpoczynku biuro wyselekcjonowało doskonałe lokalizacje w Filipinach, Meksyku czy Tajlandii. Z kolei osoby pełne energii mogą spotkać hipopotamy oraz lwy w trakcie safari w Zanzibarze, kibicować zawodnikom na Australian Open, odwiedzić schronisko dla słoni na Sri Lance lub wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na Filipinach. Nie brakuje też propozycji egzotycznych wypraw dla rodzin z maluchami.

Źródło fotografii – relaksmisja.com.

Dane teleadresowe:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]