Travel NEO first minute

Wycieczki first minute to najkorzystniejsze wyjście dla klientów, którzy zamierzają zaoszczędzić na wakacyjnych podróżach. Niskie ceny to jednak nie wszystkie mocne strony wyjazdów rezerwowanych na początku roku – turyści decydują się na nie również z powodu większego wyboru. Aby podróż była dobrą zabawą, przy wyborze wycieczki first minute warto pamiętać o czterech prostych wskazówkach.

Tanie wycieczki first minute – nie tylko latem

Kiedy najważniejsze są dla ciebie oszczędności, przemyśl to, czy bezwarunkowo zamierzasz wyjeżdżać latem. O wiele więcej zostanie w twoim portfelu, kiedy wybierzesz wypoczynek poza wakacjami. To rozwiązanie jest także polecane klientom, którzy nie przepadają za tłokiem – zimą egzotyczne ośrodki wypoczynkowe nie mają wielu gości.

Im tańsze wycieczki first minute, tym mniej wygód

Nie należy zapominać, że wykupując budżetowe wycieczki egzotyczne, nie możemy spodziewać się wygód charakterystycznych dla bardziej kosztownych wycieczek. Dla turystów zamierzających przede wszystkim zwiedzić ciekawe regiony, nie będzie to jednak mieć dużego znaczenia.

Ceny wycieczek first minute

Sama nazwa potrafi przykuć uwagę turystów. Wykorzystują to firmy, które oferują wyjazdy niewiele tańsze od zwykłych ofert. Pamiętaj, że wycieczki first minute muszą być tańsze co najmniej o 10%.

Ceny wycieczek first minute – uważaj na wahania walut

Wykupując wycieczki objazdowe zimą, możesz niemile być zaskoczony, latem. Winne w takich sytuacjach są wahania cen walut, które mogą sprawić, że na przeceniony wyjazd wydasz aż pięćdziesiąt procent więcej, niż było ustalone.