Czy warto zdecydować się na manicure hybrydowy

Od jakiegoś czasu manicure hybrydowy przoduje w polskich salonach piękności. Co takiego kryje się w tej metodzie, że skutecznie wypiera ona manicure tradycyjny czy stare dobre tipsy? Co najistotniejsze, jest wytrzymała. Zapewnia perfekcyjny wygląd paznokci nawet przez kilka tygodni. Bez żadnych rozdwojeń, odprysków i łuszczenia się lakieru. W dodatku ma naprawdę konkurencyjną cenę.

Manicure hybrydowy – jak to się robi?

Pierwszym etapem w manicure hybrydowym jest staranne przygotowanie płytki paznokcia. Jak zawsze przed zabiegiem na paznokciach musimy pousuwać skórki, odpowiednio przyciąć paznokcie i wypolerować ich powierzchnię. Przed manicure hybrydowym niezwykle ważne jest odtłuszczenie paznokcia. W tym celu najlepiej zastosować specjalistyczne kosmetyki. Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy, którą utwardza się pod lampą UV. Potem jedyne, co musimy jeszcze zrobić, to ozdobić paznokcie.

O zaletach i wadach manicure’u hybrydowego

Na hybrydach można wykonać właściwie wszystko – manicure francuski, jeden kolor, wzorki, naklejki czy zatopione ozdoby. Nie pozwala on jedynie na wydłużenie paznokci. Wadą manicure’u hybrydowego jest również konieczność to, że nie jesteśmy w stanie zdjąć go same w domu. Ważne jest natomiast, aby decydując się na ten rodzaj manicure’u, wybrać profesjonalny salon, wyposażony w odpowiednie lampy i korzystający z dobrej jakości produktów.

Dane teleadresowe:
Katleja Day Spa
ul. Grzegórzecka 73A/LU7
31-559 Kraków

Mob.: 606 876 166
E-mail: [email protected]