Depilacja laserowa Silk Touch Lublin

Depilacja laserowa to niekwestionowany hit ostatniego czasu w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty, jakie można uzyskać oraz gwarancja całkowitego bezpieczeństwa są doskonałą reklamą, która przyciąga do salonów piękności nie tylko kobiety, ale również mężczyzn chcących pozbyć się niechcianego owłosienia z pleców czy klatki piersiowej. Po zastosowaniu depilacji laserowej uzyskujemy efekt gładkiego ciała na wiele lat.

Od czego zależy skuteczność depilacji laserowej?

Zadowalające efekty można uzyskać już po wykonaniu kilku zabiegów. Zazwyczaj ich liczba waha się od 3 do 5. Ilość sesji zależy od tzw. cyklu wzrostu włosów u konkretnej osoby oraz ich gęstości. Już po pierwszej sesji nie odrasta już 30% owłosienia w depilowanej okolicy. Siła tego typu zabiegu tkwi również w jego bezpieczeństwie dla skóry ludzkiej. Laser działa na warstwę powierzchniową skóry, nie oddziałując na głębsze warstwy tkanki.

Kiedy nie można przeprowadzić depilacji za pomocą lasera?

Czynnikami eliminującymi są, oprócz skaleczeń, takie choroby jak łuszczyca, bielactwo, opryszczka oraz pojawiająca się u niektórych osób wysoka nadwrażliwość skóry na światło często łączące się z zażywaniem leków światłouczulających. Depilację laserową powinny unikać także kobiety w ciąży a także osoby ze skłonnością do przebarwień cery.