Dieta pudełkowa – co dzięki niej zyskasz?

Diety, które biorą się z chorób układu trawiennego lub indywidualnych preferencji, potrafią okazać się powodem sporych problemów na co dzień. Potrzebują bowiem pracochłonnego przygotowywania posiłków – zaś spędzając dzień w biurze często zwyczajnie nie mamy na to czasu. Kupowanie błyskawicznych dań w takich sytuacjach jednak nie będzie najlepszym pomysłem – zazwyczaj dostarczają one mnóstwo substancji, których osoby odchudzające się zwyczajnie nie mogą spożywać. Czy znaczy to, iż odchudzając się powinniśmy przygotować się na codzienne, długie przygotowywanie posiłków? Rzecz jasna nie. W wielu miejscowościach działają bowiem firmy cateringowe oferujące dietę pudełkową. Na czym polega ten pomysł? Czemu powinniśmy je wybrać?

Dieta pudełkowa – co to takiego?

Dieta pudełkowa, jak nietrudno stwierdzić, opiera się na dowożeniu klientom pudełek z posiłkami dostosowanymi do założeń jadłospisu. Plusem tego rozwiązania jest zwłaszcza wygoda – dania są dowożone do miejsca wskazanego przez klienta, czyli na przykład do biura czy mieszkania. Nie musimy również każdego dnia myśleć o przygotowaniu dania, gdyż dieta pudełkowa planowana jest przez doświadczonego specjalistę, zaś dania w ustalonych porach dowozi goniec. Należy nadmienić też nieco o kosztach, bo te za tydzień wynoszą około 300 zł za pełny plan żywieniowy.

Dieta pudełkowa nie tylko na odchudzanie

Dieta pudełkowa, jak już napisaliśmy, adresowana jest głównie do osób troszczących się o sylwetkę, pacjentów oraz utrzymujących odpowiednie diety. W katalogu przedsiębiorstwa FitMe z Krakowa czekają na nas na przykład posiłki dla wegan, odchudzające, odkwaszające lub diety dla sportowców. Wszystkie z nich dopasowane są do osobistych preferencji klientów, zaś w przypadku trudności z wyborem właściwego zestawu, możemy zaś postawić na poradę dietetyka, który skompletuje dietę zarówno na co dzień, jak i do pracy. FitMe oferuje również wysokie zniżki dla stałych klientów.