Gold City Spa manicure

Nie masz czasu na codzienne odwiedziny w salonie urody, a zależy ci na pięknych paznokciach przy każdej okazji? Zdecyduj się na manicure hybrydowy – w odróżnieniu od starych sposobów, raz zaaplikowany lakier zostaje na paznokciach do miesiąca, a jego zmycie nie zajmie więcej, niż nie całe piętnaście minut.

Manicure hybrydowy – ostatni trend?

Chcąc, by rezultaty na pewno nas zadowoliły, powinniśmy odwiedzić profesjonalny salon urody. Manicure hybrydowy wiąże się bowiem z użyciem specjalistycznego sprzętu i kosmetyków, których nie znajdziemy w zwykłych sklepach. Manicure zajmuje jedynie niż godzinę, a kosztuje nie więcej, niż 100 PLN. Kiedy będzie dziełem profesjonalnej kosmetyczki, jego efekty zauważalne będą więcej, niż miesiąc.

Na czym polega manicure hybrydowy?

Od zwykłych sposobów manicure hybrydowy różni się zwłaszcza tym, że na palce nakłada się minimum trzy warstwy lakieru. Wcześniej zaś lakierowana powierzchnia powinny zostać starannie odtłuszczone, należy też, usunąć stwardniały naskórek i nałożyć bazę. Po aplikacji każdej warstwy, lakier jest również utrwalony promieniowaniem ultrafioletowym, przez co zwiększy się jego wytrzymałość.

Jakie korzyści oferuje nam manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy jest doskonały na letnie wycieczki – przez miesiąc nie potrzebuje żadnej pielęgnacji. Manicure hybrydowy jest także doskonały dla pań zajmujących się pracami ręcznymi, podczas których łatwo o uszkodzenie paznokci. Przykład tysięcy pań jest dowodem na to, że jest zdrowszą alternatywą dla tipsów – do jego usunięcia możemy użyć acetonowego zmywacza, nie osłabia paznokci i chroni przed ich łamliwością.