Zabiegi Spa – Gold City Spa

Jesteś wciąż zmęczona? Zjada cię stres, a twój organizm daje ci to odczuć? A może masz problem z nadwagą i bezskutecznie szukasz metod, które okazałyby się dobrym rozwiązaniem? Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań udzieliłaś twierdzącej odpowiedzi, nadeszła pora, byś wybrała się do spa.

Czemu powinnaś postawić na spa?

Spa to skrót łacińskiego wyrażenia określającego kurację wodą. Należy tutaj nadmienić, że w dzisiejszych hotelach spa, leczenie wodą stanowi tylko ułamek oferty – ich klienci mogą liczyć również na masaże i dostęp do wypożyczalni akcesoriów do aktywności fizycznej.

Na co musimy być gotowi w spa?

Jak nietrudno stwierdzić, większość proponowanych przez ośrodki spa zabiegów wykorzystuje wodę. Oprócz tego, w katalogu ich usług są też kuracje oczyszczające skórę, masaże błotem albo gorącymi otoczakami, kąpiele w napowietrzanych basenach oraz możliwość odzyskania sił nad brzegiem jeziora.

Położenie hoteli spa

Największa część ośrodków spa powstaje w sporej odległości od miasta – nad morzem, w górach albo na wsi. Łatwo spotkać je jednak również na przedmieściach, dzięki czemu mamy szansę zregenerować siły bez planowania dłuższego wolnego.

Spa – wcale nie tak drogie

Kiedyś nie wszystkich było stać na zabiegi w spa, obecnie natomiast są dostępne prawie dla każdego – za dwa dni spędzone w hotelu spa zapłacimy od trzystu osiemdziesięciu PLN za osobę.