Baterie Tres – coś więcej niż design

Zakup sprzętu sanitarnego nie będzie prostym zadaniem. Krany czy umywalki powinny wszak doskonale się prezentować i wkomponować do wystroju pomieszczenia. Estetyka rzecz jasna nie będzie jedyną cechą, którą muszą mieć elementy wyposażenia toalety – z uwagi na częstą tutaj wodę, istotna jest także odporność na jej wpływ. O jakich rzeczach więc pamiętać przy wyborze wyposażenia sanitarnego? Jak ustrzec się błędów? Najlepiej kupować wyłącznie produkty uznanych marek – takich jak Tres, który działa już od 40 lat.

Solidne baterie Tres

W oczach pracowników Tres najistotniejsza jest wytrzymałość wyrobów. Z tego względu zatem wszystkie wytwarzane są tylko z przetestowanych materiałów. Tres wykonuje je wyłącznie w zakładach, których jakość jest systematycznie kontrolowana, co zapewnia wytrzymałość tych produktów. Innowacyjne technologie stosowane przy produkcji armatury Tres sprawiają zaś, iż używanie ich będzie naprawdę łatwe. Właśnie doskonała klasa oferowanych klientom baterii jest powodem tego, iż Tres funkcjonuje obecnie w najróżniejszych zakątkach ze wszystkich stron świata.

Armatura Tres do eleganckich łazienek

Mówiąc o Tres, nie sposób nie wspomnieć też o nietypowym designie cechującym wszystkie wyroby tej firmy. Wizytówką Tres okazują się przede wszystkim innowacyjne rozwiązania, których nie znajdziemy w armaturze innych marek – na przykład elektroniczne sterowanie. Warto poza tym wspomnieć o serii Study Color, w której czekają na nas kolorowe krany, stanowiące ewenement na rynku ceramiki łazienkowej.