Bathco – umywalki dla wymagających

Bathco to jeden z najstarszych producentów ceramiki łazienkowej. Firma została założona niemal czterdzieści lat temu w Hiszpanii, a obecnie jest obecna w najróżniejszych państwach całego globu. Zainteresowanie, jakim szczycą się jej produkty, nie może rzecz jasna dziwić – Bathco cechuje wytrzymałość oraz niebanalne projekty. Może zadowolić wszystkich klientów, zaś jej produkty będą na pewno dekoracją naszej łazienki. Czym charakteryzują się umywalki Bathco? Co poza tym dostępne jest w ofercie marki?

Umywalki Bathco – wzornictwo na pierwszym miejscu

To wzornictwo jest wyróżnikiem Bathco. Marka dba o to, żeby usatysfakcjonować wszystkich kupujących – tak miłośników klasycznego wzornictwa, jak tych, którzy preferują bardziej nowoczesne rozwiązania. W katalogu Bathco znajdziemy umywalki i brodziki dopasowane do nowoczesnych łazienek oraz produkty adresowane do klientów, którzy świetnie czują się we wnętrzach zaaranżowanych z szacunkiem dla designerskich sprawdzonych rozwiązań.

Umywalki Bathco posłużą lata

Innym atutem umywalek Bathco jest duża odporność na działanie wilgoci i uszkodzenia materiału. Specjaliści marki troszczą się o to, żeby ich wanny i muszle WC radziły sobie także w ekstremalnych warunkach. Powinniśmy także napisać, iż Bathco proponuje swoim klientom serię wyrobów EKO, które produkowane są tylko z materiałów w stu procentach bezpiecznych dla przyrody. W ofercie Bathco znajdziemy, oprócz ceramiki, także rozmaite dodatki do elegancko urządzonej łazienki.