Ceramika Catalano łączy jakość z komfortem użytkowania

Dla pracowników Catalano najważniejsi są kupujący. Właśnie z tego powodu ceramika Catalano cechuje się interesującym designem, który idzie w parze z solidnością i funkcjonalnością. Świadczą o tym również liczby – Catalano obecne jest na rynku już od czterech dziesięcioleci, zaś jej produkty dostępne są w różnych zakątkach świata. Jej siedzibą jest Italia, która jest znana z doskonałego designu i dobrze widać to w produktach firmy. Czemu dobrze zdecydować się na ich zakup? Co znajdziemy w katalogu Catalano?

Ceramika Catalano – wytrzymałość na lata

Catalano para się wyrobem ceramiki łazienkowej. W jej katalogu znajdziemy wanny, prysznice czy bidety. Zawsze charakteryzują się w szczególności wielką odpornością – bez problemów przetrwają nawet w ekstremalnych warunkach. Oprócz tego ich linie są w ten sposób opracowane, żeby prosto można było je czyścić. Tę zaletę niewątpliwie docenią wszyscy, w oczach których najważniejsza jest czystość. Potwierdzeniem tego, że ceramika Catalano jest naprawdę solidna jest bez wątpienia fakt, że produkowana jest tylko w jednym zakładzie.

Ceramika Catalano – niebanalny design

Ceramika Catalano znana jest także z uwagi na jej niezwykle wzornictwo. Jej specjaliści dbają o to, by ich wyroby doskonale wyglądały w klasycznie urządzonych łazienkach, oferując swoim klientom wanny będące hołdem dla najlepszych, sprawdzonych pomysłów. Oprócz tego, w katalogu marki produkty dla siebie znajdą także zwolennicy innowacyjnego designu. Zaletą umywalek Catalano są też przystępne ceny – stosunkowo niskie, jak na oferowaną jakość i styl wyrobów.