Hatria – jakość za przystępną cenę

Hatria to firma słynąca z wyrobu wysokiej jakości ceramiki łazienkowej. Odporność to nie jedyna zaleta umywalek Hatria, bowiem wszystkie charakteryzują się również świetnym designem. Nie powinno to jednak dziwić, gdyż produkty Hatria tworzone są we Włoszech, uznawanych za światową mekkę wzornictwa. Dlaczego opłaca się postawić na wyroby tej marki? Jak dużo zapłacimy za umywalki Hatria i co oprócz tego znajdziemy w jej katalogu?

Co znajdziemy w ofercie Hatria?

Główny punkt oferty Hatria to na pewno umywalki. Firma proponuje nam blisko sto różnych wzorów, wśród których produkty dostosowane do swoich oczekiwań z pewnością wyszukają entuzjaści interesującego designu. Oprócz tego w ofercie firmy znajdziemy także szeroki wybór misek WC, które podobnie jak umywalki będą świetnie prezentowały się w nowoczesnych pomieszczeniach. Katalog Hatria uzupełniają bidety i akcesoria prysznicowe.

Czemu warto:postawić na wyroby Hatria?

Jak już napisaliśmy, głównym atutem wyrobów Hatria jest niebanalne wzornictwo – w jej ofercie nie ma opatrzonych projektów, a wszystkie brodziki tej marki z pewnością zadowolą miłośników niebanalnych rozwiązań. Cechujące się wysoką jakością umywalki Hatria, które odróżnią naszą toaletę i posłużą długie lata, dostępne są zwykle w przystępnych cenach.