Kerasan Retro dla zwolenników tradycyjnych wzorów

Mimo że w wnętrzarstwie nadal pojawiają się nowe trendy, sporo jest zwolenników pomieszczeń zaaranżowanych klasycznie. Ci, którzy preferują sprawdzone pomysły i tradycyjną stylistykę nie powinni mieć kłopotu z wyszukaniem akcesoriów dopasowanych do ich potrzeb. To właśnie dla nich swoją firma Kerasan stworzyła serię Retro, w której znajdziemy kabiny, wanny oraz meble łazienkowe. Co w niej znajdziemy? Czemu warto postawić na wanny i kabiny z linii Kerasan Retro?

Seria Kerasan Retro

Eksperci zatrudnieni przy linii Kerasan Retro zamierzali stworzyć akcesoria przypominające wzornictwo Belle Epoque. Z uwagi na tradycyjne projekty, Kerasan Retro jest szczególnie lubiane wśród kierowników hoteli, jednak nie brakuje jej zwolenników również wśród przeciętnych użytkowników. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie przepadają za prostotą nowoczesnego designu, stawiając na eleganckie dekoracje oraz sprawdzone barwy. Nie znaczy to jednak, że zdadzą egzamin wyłącznie w klasycznych łazienkach – doskonale komponują się także z bardziej innowacyjnymi elementami.

Zalety serii Kerasan Retro?

Kerasan Retro to jednak coś więcej niż świetne projekty. Marka wszak pamięta o tym, iż wnętrze toalet musi być solidne i wygodne, więc opisywane akcesoria posiadają te parametry. Są również chronione – Kerasan wymieni albo naprawi wadliwe wanny. Produkty z serii Kerasan Retro to doskonałe pomysły dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz piękny wygląd.