Podłogi drewniane

drewniana podłoga

Podłoga drewniana to idealna, naturalna aranżacja w domu. Elegancko wyglądająca podłoga jest niezwykle ważnym elementem w każdym domu. Dlatego jej wyborowi należy poświęcić odpowiednią ilość uwagi. Wzór i kompozycja zastosowanych na podłodze materiałów wpływa na estetyczny odbiór wnętrza. Podłogi drewniane są wciąż niezaprzeczalnie liderem w tej kwestii.

Co decyduje o tak dużej popularności podłóg drewnianych?

Podłogi drewniane są ładne i co najważniejsze, komponują się z wnętrzami wykończonymi w różnej stylistyce. W związku z tym, że są one całkowicie naturalne, komfort ich użytkowania jest bardzo wysoki. Podłogi drewniane są cieplejsze od powierzchni pokrytych panelami oraz w pewnym stopniu wyciszają odgłos kroków. Kolejną ważną cechą dla konsumenta jest to, że podłogę drewnianą można montować na dwa sposoby – jako podłogę klejoną do podłoża i pływającą.

Rodzaje podłóg drewnianych

Różnorodność kolorów i gatunków w połączeniu z niezliczoną liczbą wzorów słojów drewna, pozwalają dobrać odpowiednią drewnianą podłogę do każdego pomieszczenia. Trzeba jednak pamiętać, że podłoga drewniana jest bardzo wrażliwa na warunki w jakich ma być użytkowana. Na podłogę drewnianą w kuchni sprawdzi się na przykład bambus.

Dane teleadresowe:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]