Polskie nowoczesne meble designerskie – nie tylko do loftu

Chcesz kupić meble nowoczesne? Wejdź na stfurniture.com.

Nasze wnętrza i to jak je urządzamy, potrafi sporo powiedzieć o naszej ulubionej stylistyce, osobowości oraz o tym, jak postrzegamy wygodę. Wielu osób już nie przypada do gustu propozycja wszechobecnych sieci sklepów meblarskich, gdzie można dostać meble, wytwarzane w setkach tysięcy egzemplarzy, takie same dla odbiorców z Polski, jak i z Europy. Z tego powodu szukamy mebli, które nie tylko będą w pełni ergonomiczne, ale też będą okazywać nasz indywidualizm. Taka jest oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nagradzane polskie meble z litego drewna

Marka Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od blisko dekady i jej sercem jest para wrocławskich projektantów z ponad 20-letnim praktyką zawodową. Jednak niepowtarzalne meble oferowane przez studio STF to rezultat drobiazgowej pracy większego zespołu, składającego się z technologów, rzemieślników oraz konstruktorów. Firma Swallow’s Tail z ogromną dbałością podejmuje się procesu wytwarzania kolejnych kolekcji produktów, poświęcając poszczególnym fazom – od pierwotnego pomysłu, przez zarys konstrukcji, aż po wybór drewna wysokiej jakości – maksimum pasji. To szczególne dopracowanie najmniejszych detali kolejnych nowych produktów sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture wyróżniają się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że projekty tej marki zdobyły mnóstwo wyróżnień branżowych i można je zobaczyć na targach wnętrzarskich w Polsce i za jej granicami (m.in. w Paryżu, w Kolonii bądź w Warszawie).

Rzemieślnicze meble studia Swallow’s Tail Furniture – nie tylko stoły do jadalni i komody

Dowolny produkt Swallow’s Tail Furniture, także designerskie meble dla dzieci, można kupić wprost ze strony www studia. Nie licząc praktycznych stołów do jadalni, biurek i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też krzesła, ławy oraz komody, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. ramy luster oraz tealighty). Co ważne, zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Minimalistyczne meble studia STF można kupić także w salonach meblowych w Europie (między innymi w Holandii czy w Wielkiej Brytanii) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Bydgoszczy, w Warszawie czy w Łodzi).

Dane teleadresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]