Umywalki Catalano do twojej łazienki

Catalano to firma działająca na rynku sanitarnym od wielu lat. Swoje propozycje adresuje na szczęście nie tylko do zwolenników wzorniczych tradycji – wciąż stara się tworzyć umywalki, które są zgodne ze współczesnymi trendami. Interesujący, charakterystyczny dla Italii design Catalano komponuje z wielką wytrzymałością swoich wyrobów – umywalki opisywanej firmy bez problemów wytrzymają nawet kilkadziesiąt lat w ciężkich sytuacjach. Co więc czeka na nas w jej ofercie? Czemu warto wybrać artykuły Catalano?

Catalano – umywalka do eleganckiej łazienki

Właśnie wzornictwo jest wyróżnikiem Catalano – umywalka tej marki będzie zawsze wyróżniała się na tle innych. Interesujące linie zarówno świetnie wyglądają, ale również pełną istotną rolę, gdy chodzi o czystość – umywalki Catalano są tak projektowane, by ich czyszczenie było jak najprostsze. W katalogu Catalano czekają tak klasyczne propozycje, jak i kolekcję Impronta, która niewątpliwie przypadnie do gustu miłośnikom innowacyjnego projektowania.

Wybierz Catalano – umywalka będzie bardzo wytrzymała

Solidność to kolejna zaleta Catalano – umywalka bez problemów posłuży kilkadziesiąt lat, bo wytwarzana jest tylko ze sprawdzonych materiałów. Nie straszne są jej woda i pęknięcia, zaś powierzchnia zawsze zachowuje gładkość. Jest tak z uwagi na to, że umywalki Catalano wypiekane są w piecach rozgrzanych do więcej niż tysiąca°C. To pozytywnie rzutuje na prostotę zachowania ich w czystości oraz bardzo poprawia wygodę korzystania z ubikacji.