Umywalki Kerasan do każdej łazienki

Działalność firmy Kerasan rozpoczęła się w Italii na początku lat sześćdziesiątych. Dziś jest renomowanym wytwórcą ceramiki sanitarnej, a jego umywalki i brodziki można kupić na całym świecie. Nie dzieje się tak oczywiście bez powodu – Kerasan dla wielu klientów jest już symbolem doskonałej klasy i oryginalnego designu, charakterystycznego wszak dla Włochów. Co czeka na nas w ofercie Kerasan? Dlaczego opłaca się kupić wyroby tej firmy?

Co produkuje Kerasan? Umywalki i nie tylko

Jakie wyroby oferuje nam Kerasan? Umywalki to z pewnością główny punkt oferty firmy, ale Kerasan oferuje nam nie tylko te artykuły. Chętnie wybierane są także miski klozetowe i brodziki. Kerasan produkuje też akcesoria takie jak podesty do umywalki czy konsole łazienkowe. Oprócz tego w jej katalogu znajdziemy lampki, syfony oraz pozostałe artykuły.

Kerasan – umywalki słynące z odporności

Mnogość pozycji to nie ostatnia zaleta, dzięki której znany jest Kerasan. Umywalki i pozostałe artykuły tej marki są bowiem bardzo wytrzymałe – producent stosuje wszak wyłącznie sprawdzone surowce i nowoczesne technologie. Jeśli chodzi o produkty Kerasan bardzo ważne okazują się również wzory – to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie dobry design. W ofercie firmy czekają na nas tak klasyczne projekty, jak i produkty, które doskonale odnajdą się w nowoczesnych pomieszczeniach – Kerasan stworzył kilkanaście serii.