Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Zdobądź więcej informacji o ofercie producenta blachodachówek na www.regamet.pl.

Zakładane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki betonowe i ceramiczne znowu wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Wiele zalet tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one dobrym rozwiązaniem nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz też dla inwestorów.

Pokrycia dachowe z blachy – mniejsze obciążenie dla konstrukcji dachu

Blachodachówki zdobywają rynek produktów budowlanych z kilku powodów. Przede wszystkim są znacznie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję więźby dachoweji zarazem ułatwia przewóz i wyładunek tych modułów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich montaż jest nie tylko łatwy, ale i trwa krócej w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich perfekcyjne rozłożenie pochłania z reguły o wiele więcej godzin. Następną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, także bardzo skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę można bez trudu wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się znakomicie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starych budynków, głównie dlatego, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy cechują się też lepszą szczelnością. Na dodatek łatwo je czyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i spłukanie wodą, z kolei w razie mocnych zabrudzeń np. preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości?

By nabyć pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od trzydziestu lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty wybór paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach tego producenta, działających na obszarze czterech województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Produktem flagowym REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wysoką odpornością na rdzewienie, powstawanie rys, a także uszkodzenia mechaniczne. Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny oprócz swoich produktów dostarcza również akcesoria dachowe (m.in. systemy rynnowe czy folie dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych producentów.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08