Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Zajrzyj tutaj, aby skontaktować się z projektantem wnętrz Kraków

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają najczęściej 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]