Niecka basenowa – zbuduj basen w dwa tygodnie

Niecka basenowa to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy z rozmaitych względów nie mogą pozwolić sobie na wykopanie basenu murowanego. Zmniejsza wydatki oraz usprawnia prace do tego stopnia, że nawet już po czternastu dniach basen jest gotowy. Niecki basenowe produkowane są z różnych materiałów – chętnie wykorzystuje się plastik, jednak jego złą stroną jest niska odporność. O wiele korzystniej wypadają wersje wyprodukowane z karbonu uzupełnionego ceramicznym środkiem – wykluczają osmozę, poza tym nie szkodzą im uszkodzenia mechaniczne czy skrajne skwary i chłody.

Wybór niecki basenowej

Niezależnie od tego, jakie mamy oczekiwania, z pewnością wyszukamy nieckę basenową dla siebie. Dostępne są w rozmaitych wymiarach – od familijnych brodzików, przez niecki o przeciętnych wymiarach, aż po niecki w stylu fast lane, które okazują się tak długie, że bez trudu możemy stosować je do treningów pływania. Niecka basenowa okaże się jeszcze wygodniejsza, kiedy zakupimy wraz z nią dodatkowe akcesoria – między innymi lampy, zadaszenie lub urządzenia do filtrowania wody.

Niecka basenowa – wybierz najlepszych

Kupując nieckę basenową warto zdecydować się na produkty uznanych producentów. W naszym kraju sprzedawane są baseny firmy Compass Ceramic Pools, które produkuje się z użyciem opisanego już włókna węglowego. Kupując baseny tej firmy możemy kompleksowo dopasować je do naszych potrzeb, wyposażając je w urządzenia czyszczące lub lampy niezbędne w czasie kąpieli po zmroku.