Projekty domów góralskich i ich budowanie

Domy góralskie projekty. Uzyskaj więcej informacji na domygoralskie.com

Drewniana architektura przez lata była wypierana przez budynki betonowe. Dziś na szczęście zaobserwować można fakt, iż zainteresowanie nimi powoli rośnie. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane mają wszak wiele plusów. Najważniejszym okazuje się na pewno styl – pasują zarówno do miejskiej, jak i rustykalnej zabudowy. Ważne jest także to, iż domy drewniane są bezpieczne dla przyrody, gdyż są wykonywane tylko z odnawialnych surowców. Drewno potrafi również pochłaniać fale pochodzące od telewizorów i filtrować powietrze, a to sprawia, iż ich lokatorzy wydajniej sypiają oraz chronią układ oddechowy.

Różnorodność projektów domów góralskich

Najczęściej wybieranym rodzajem domów z drewna są rzecz jasna te przywodzące na myśl tatrzańską architekturę. Nierzadko budowane są z bali, zaś sposób ich wykończenia odwołuje się do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna zauważymy również projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym stylu. Nierzadko także widuje się projekty domów góralskich, które łączą różne stylistyki – na przykład elementy betonowe. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez obaw możemy zlecić również, kiedy zamierzamy wybudować je poza Tatrami.

Jakiemu architektowi powierzyć projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, że na komfort mieszkania w domu góralskim wpływa w szczególności projekt, według którego jest wzniesiony. Z tego powodu stawiając na takie wyjście, warto sprawdzić dotychczasowe realizacje twórcy i przeczytać, co sądzą o nim wcześniejsi klienci. Istotne jest, aby w jego portfolio znalazło się wiele projektów domów góralskich – przez to otrzymamy pewność, iż nasze zamówienie będzie odpowiednio zrealizowane i spełni nasze potrzeby. Przy wyborze dobrze również dowiedzieć się, czy projektant współpracuje z ekipą, która wzniesie obiekt – w ten sposób inwestycja przebiegnie szybciej.

Dane teleadresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]