Remontowy niezbędnik – montaż paneli

Optymalny wystrój wnętrza zapewnia funkcjonalność i świetne efekty wizualne. Kluczowym elementem w każdym mieszkaniu jest podłoga, o którą należy dobrze zadbać, na przykład poprzez wykończenie jej panelami. Przekonajmy się więc jak najlepiej remontować podłogę i jakim fachowcom najlepiej to zlecić.

Montaż paneli – najlepsza metoda

Jest wiele procedur kładzenia paneli, aczkolwiek najchętniej wybieranym jest łączenie ich krawędzi, bez przybijania. Wcześniej trzeba rzecz jasna wykorzystać odpowiedni podkład, którego rolą jest wygłuszenie podłogi. Może do tego posłużyć pianka polipropylenowa albo płyty pilśniowe. Należy także pamiętać o zrobieniu ok. 5-10 mm pustej przestrzeni na krawędzi powierzchni, gdyż panele podlegają rozszerzeniu w wyższej temperaturze. Szczelina będzie sprytnie ukryta w dalszej kolejności.

Montaż paneli samodzielnie czy z ekipą?

Ułożenie paneli we własnym zakresie jest niezwykle skomplikowaną czynnością. Dlatego warto skorzystać z fachowej pomocy w tym względzie. Na rynku funkcjonuje wiele podmiotów, które wykonują montaż paneli – w Krakowie, Wieliczce i Bochni. Złote rączki nie tylko na czas i bezproblemowo wykończą podłogę, ale również pomogą nabyć najlepsze surowce i dopasować je do wystroju naszego wnętrza i zasobów naszego portfela. Posiłkując się profesjonalnym doradztwem będziemy mogli zapomnieć o samodzielnym wybieraniu najlepszych typów akcesoriów do wykończenia podłogi – ekipa dostarczy wszystko wprost do naszego domu. Nie musimy się martwić o dowóz materiałów i zyskujemy gwarancję, że nasze mieszkanie będzie prezentować się nienagannie.