Rury szlifowane ze stali nierdzewnej

Szukasz rur szlifowanych? Sprawdź metal-e.pl/pl/c/RURY-NIERDZEWNE-SZLIFOWANE/24

Poręcze na balkonie narażone są na działanie wielu niekorzystnych czynników. Największym ich zagrożeniem jest na pewno woda, która może przyspieszyć rdzewienie. Uszkodzenia tych poręczy mogą także być skutkiem ekspozycji na promienie słońca lub wiatr. Chcąc ustrzec się podobnych trudności warto wybrać balustradę zrobioną z nierdzewnych rur szlifowanych. Czemu jednak te rury będą najlepszym pomysłem? Do czego jeszcze wykorzystywane są rury szlifowane ze stali antykorozyjnej?

Czemu warto wybrać rury szlifowane?

Rury szlifowane ze stali nierdzewnej posiadają mnóstwo dobrych stron, które odróżniają je od innych tego rodzaju detali. Stal antykorozyjna wytwarzana jest z 11% domieszką chromu, co sprawia, że nawet ciągła styczność z wilgocią lub żrącymi związkami nie powoduje ich korodowania. Rury szlifowane okazują się również bardzo odporne na pęknięcia, co sprawia, iż sprawdzają się w różnych, nawet najcięższych, warunkach.

Rury szlifowane – do czego służą?

Antykorozyjne rury szlifowane są głównie wykorzystywane w budownictwie – wykonywane są z nich między innymi balustrady czy rusztowania. Ze uwagi na to, że nie zagrażają im syntetyczne substancje, bywają poza tym używane w samochodach – na przykład do produkcji elementów wydechowych. Warto także pamiętać, iż takie rury szlifowane doskonale wyglądają, więc są idealnym wyjściem dla osób potrzebujących interesującego dodatku do łazienki lub kuchni.

Dane teleadresowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]