Tradycyjne projekty domów drewnianych

Projekty domów drewnianych całorocznych. Sięgnij po kompleksową pomoc profesjonalistów w tym zakresie

Domy z bali to budowlany hit. Innowacyjna budowa powoduje, że tego typu domki nie tylko prezentują się wyjątkowo stylowo, ale są także funkcjonalne. Czy w domach z bali można mieszkać także w miesiącach zimowych? Jak wyszukać projektanta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – tańsze niż tradycyjne domki jednorodzinne

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Klienci coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów, gdyż posiadają one wiele zalet. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż domy z cegły. Mały ciężar domu oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z prefabrykatów. Odchodzą też czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane mają coraz szersze grono zwolenników. To połączenie innowacji z tradycją. Domy drewniane całoroczne zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem góralskim. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom gwarantują komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – przyjazny mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to budynki wyprodukowane z organicznych składników, dlatego też są w całości ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy stosować drogiej termomodernizacji. Ważnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa nieruchomości jest większa. Domy drewniane można stawiać także zimą, bo całość robót wykonywana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym specjalistom.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]