Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Sprawdź szalunki stemple na https://abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, ale spotyka się również konstrukcje wykonane z metalu, a niekiedy nawet tworzyw syntetycznych. Pozostałymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie wymaganych rezultatów. Niestety ze względu na spore ceny nie wszystkie firmy budowlane posiadają swoje szalunki. Jeśli będą niezbędne, mają szansę wszak po prostu je wynająć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę często wybierana usługa.

W jakich sytuacjach postawić na wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków okaże się dobrym pomysłem dla firm często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, będą one do tego niezbędne. Jeżeli jednak budowanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej firmy, warto rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy go wybrać? Głównie z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie jest bardziej opłacalne niż ich zakup. Warto nadmienić również o komforcie, ponieważ trzymanie rzadko używanych szalunków może generować spore wydatki.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze przemyśleć to, która firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej wybrać usługi firmy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlanych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki będą solidne i funkcjonalne. Bardzo ważna okaże się również dbałość o korzystającego z usługi – w przypadku, gdy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości warto natomiast skorzystać z sieci i sprawdzić, co o usługach konkretnej firmy mówią dotychczasowi kontrahenci.

Dane teleadresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]