Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Skieruj się tu, jeśli szukasz szczegółowych informacji o automatycznej obsłudze należności.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa stale szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają około stu faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, szczególnie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznej obsługi należności dla podmiotów usługowych, szkół i domów wypoczynkowych

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to wartościowe rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, w związku z tym rewelacyjnie zda egzamin w szkołach językowych bądź prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]