Analityka biznesowa

Proces zamiany danych w informację, a informacji w wiedzę, która jest używana do wzrostu konkurencyjności przedsiebiorstwa to Business Intelligence. Znany też pod nazwą analityka biznesowa, jest to zbiór praktyk, metodyk, narzędzi oraz innych technologii informatycznych. BIzalto specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych procedur z zakresu BI. Dzięki ich zastosowaniu można gromadzić i jednoczyć dane, które wykorzystane w odpowiednim czasie wytwarzają wartość dodaną. Umożliwiają uzyskanie głębszego wglądu w funkcjonowanie Twojej firmy.

Praca w metodyce BI

Oferowane przez BIzalto systemy cechuje dokładne dopasowanie pod specyfikę Twojego przedsiębiorstwa, które zapewnia starannie wyselekcjonowaną wiedzę o jego procesach i otoczeniu. Wskutek badania, kontroli i identyfikacji, oprócz nasileniem wydajności, generowne są też inne korzyści. To między innymi: udoskonalenie zarządzania, uporządkowanie wiedzy w firmie, analiza sprawności operacyjnej oraz poprawa relacji z klientami. Surowe informacje nie posiadają żadnej wartości, dopiero właściwie przyrównane tworzą pożądany materiał do analiz i predykcji. Efektywne opieranie się na ogromnych ilościach danych używając proponowanych technik, norm i mechanizmów to esencja analityki biznesowej.

Zaufaj BIzalto!

Mimo że BIzalto jest nową firmą, daje gwarancję pełnej obsługi od implementacji i analizy po szkolenia końcowe. Swoje usługi realizuje współpracując z instytucjami branży produkcyjnej, finansowej, paliwowej oraz innych w kraju i za granicą, a jej pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z korporacyjnym doświadczeniem w budowie i wdrażaniu systemów BI. Główna misja BIzalto to pomoc przedsiębiorstwom w rozwoju i wyprzedzeniu konkurencji w oparciu o rzetelne informacje. Czas skończyć z niepewnymi decyzjami – nowatorskie rozwiązania, innowacyjne myślenie oraz zaawansowane technologie, to te czynniki zapewniają najwyższą jakość, efektywność, i właśnie te cechy charakteryzują firmę BIzalto.

Dane teleadresowe:
BIZALTO Sp. z o.o.
ul. K. Kordylewskiego 11 lok. 202
31-542 Kraków

Tel.: 12 222 0005
Mob.: 693 358 284
E-mail: [email protected]