Kanapki, koreczki i tartoletki – kiedy warto zamówić przekąski cateringowe?

Catering kanapkowy - zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o tej usłudze.

Przygotowanie nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudne, jeśli mamy wystarczająco czasu na zamawianie potrzebnych produktów, jak również późniejsze własnoręczne przyszykowanie z nich wyśmienitych przekąsek dla uczestników uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką swobodę, lecz nie znaczy to też, że trzeba zaniechać celebracji ważnego wydarzenia. W takim przypadku można poszukać usług cateringu kanapkowego.

Finger food zjesz nie używając widelca widelca

Finger food catering, a bardziej swojsko – catering kanapkowy, to oferta skierowana głównie do firm, lecz decydują się na nią dość często także osoby prywatne oraz różne instytucje planujące ekskluzywne spotkania. Polega ona na dostarczenie na event dań w wariancie finger food, czyli maleńkich przekąsek, które można skonsumować stojąc i nie korzystając ze sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet użycia talerza – to dosłownie przekąska na “jeden gryz”. Finger food to przeważnie kanapki, koreczki czy też tartoletki warzywne i owocowe. Ten typ cateringu rewelacyjnie sprawdza się na eventach, podczas których organizatorom zależy na bliskim kontakcie uczestników. Pozwala on na uczestniczenie w luźnych pogawędkach, przy czym nie sprowadza kontaktu tylko do osób siedzących przy jednym stoliku.

Catering z przekąskami – idealna opcja dla bankietów urządzanych w mniejszych wnętrzach

Zamówienie przygotowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie ma wiele zalet, które dostrzegą zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z ułożeniem stołów i stresu z usadzaniem gości uroczystości. Potrawy oraz chłodne i gorące napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Ułatwia to organizację wydarzeń zwłaszcza w małych aulach, gdzie wykorzystanie wystarczającej liczby stolików byłoby problemem. Finger food catering momentalnie powoduje też, że bankiet ma mniej poważną, luźniejszą atmosferę. Należy uwydatnić, iż menu z drobnych przekąsek jest zazwyczaj tańsze niż wytworne obiady, a zarazem zapewnia więcej możliwości dostosowania ich do potrzeb żywieniowych gości bankietu. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to często stanowiło największą przeszkodę przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]