Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Lokal na imprezę Kraków - poznaj pełną ofertę.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne lub grille dla zatrudnionych i ich bliskich, zadaniem których stworzenie trwałych więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, aby celebrować otrzymane nagrody, jak również rozmaite gale dla partnerów biznesowych, konferencje oraz kursy. Takie wydarzenia wymagają należytego planowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich eventu, trzeba sprawdzić oferty wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoją estetyką do rangi planowanego wydarzenia. Prestiżowe spotkania dla wspólników firmy, podczas których fetowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą zostać urządzone w zwykłym lokalu. Powinno się przy takich okazjach wyprawić event w unikatowym miejscu, które ostatecznie uwydatni ważność wydarzenia. A jeśli na imprezę sproszone będą osoby nie rezydujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, warto zdecydować się na salę, znajdującą się w pobliżu rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dojechać w kilkanaście minut.

Masz już lokal na imprezę? Teraz zadbaj o zamówienie cateringu

Organizując wydarzenie firmowe nie wolno zignorować tak ważnego elementu, jak zapewnienie zaproszonym gościom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Preferowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazany punkt wybornych dań dla gości, ale także pomoże w doborze menu i zajmie się dekoracją stolików. Podczas ekskluzywnych imprez wskazane jest także zapewnienie zaproszonym najlepszej obsługi. Powinno się więc szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy, jak również doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smaczne, ale i zachwycające wizualnie dania.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]